sobota, 11 grudnia 2010

112. The Sims 3: Impreza w plenerze!

Cześć!

Ale długo nie pisałem.
Dużo osób pod ostatnią notką napisało, że ostatni odcinek " Scary House " był za długi,
no cóż, postaram się, aby następny, był trochę dłuższy.
Ostatnio na blogu zacząłem robić takie dość większe porządki, postanowiłem, iż blogi, które
nie komentują już mojego bloga, nie mają go u siebie w linkach, są zawieszone, bądź usunięte,
zostaną wyklejone z linków, ponieważ jest ich tam bardzo dużo, a połowa z nich nawet nie zajrzała na mojego bloga, więc nie zdziwcie się jeśli już Was tam nie będzie, oczywiście, blogi, które stale
komentują bloga, zostaną tam nadal :).
Dzisiaj w notce coś o nowych akcesoriach!
***
The Sims 3: Impreza w plenerze!  


Zrób grilla, rozpal ognisko albo wyposaż willę swoich Simów w nową wannę z bąbelkami, bez której impreza się nie odbędzie!

KażdySim wie, że do świetnej imprezy w plenerze niezbędne są trzy rzeczy:dobre jedzenie, dobra zabawa i duży grill. Jak dodasz do tego jacuzzi,impreza będzie perfekcyjna! Dzisiaj zapowiadamy nowy pakiet akcesoriówdo kultowej gry The Sims 3 - The Sims 3: Impreza w plenerze, którybędzie miał premierę w lutym 2011 roku. Już wkrótce zaserwujesz swoimSimom wszelkie urządzenia niezbędne do przygotowania imprezy pod gołymniebem, w tym wannę pełną bąbelków!


Po raz pierwszy Simowie mogącieszyć się prawdziwym luksusem w swoich ogródkach przydomowych. Twoipodopieczni udekorują patio, przygotują nastrojową kąpiel w nowejwspaniałej wannie z hydromasażem oraz rozpalą nowoczesny grill. OgródekTwoich Simów będzie teraz wyglądał lepiej niż kiedykolwiek. Podaruj imwszystko, czego potrzebują, by stworzyć stylowe i wygodne miejsce dozabawy w The Sims™ 3: Impreza w plenerze!

  • Zbudujidealne miejsce pod gołym niebem, gdzie Twoi Simowie mogą cieszyć sięstylowym wyposażeniem, elektroniką do użytku poza domem orazprzytulnymi paleniskami i kominkami.

  • Podaruj swoim Simomunikalne i stylowe wanny z hydromasażem, w których mogą relaksować sięz przyjaciółmi lub romansować z ukochaną osobą.

  • Podkręćtemperaturę za pomocą nowego wbudowanego w blat grilla, stanowiącegoczęść ogrodowej kuchni Twoich Simów. Wprowadź ich osiągnięcia kuchennena nowy poziom.

  • Wybieraj spośród dwóch nowych stylów.„Taras ogrodowy” to eleganckie elementy z kutego żelaza, podczas gdy„Zachód na werandzie” zapewnia ciepło i komfort poza domem.

  • Ubieraj swoich Simów w eleganckie, ale jednocześnie swobodne stroje,doskonałe na piękny słoneczny dzień lub wieczorny relaks pod gwiazdami.
Źródła:
simy.pl
pl.thesims3.com
***
Akcesoria zapowiadają się świetnie, trochę kojarzą mi się z The Sims 2: Impreza.

Jeśli chodzi o Telemaniac, to zamknąłem tę społeczność  :).

Kolejna notka: Jak najszybciej!

Obecnie pracuję nad nowym blogiem, który wystartuje jeszcze przed świętami, będę
na nim pisał pewne opowiadanie. Jak tylko ten blog wystartuje to Was o nim poinformuję!

Do napisania 8]!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz