niedziela, 24 lipca 2011

158. Pokolenia: Eliksiry

Autor: Domiiin Data: 24.07.2011 Godzina: 11:06 Muzyka: Ell&Nikki "Running Scared"

 
(c) Luflee

  Wstęp:Witajcie! Jak sami widzicie staram się częściej pisać notki ;p. Mam teraz więcej czasu i w ogóle. W dzisiejszym poście niestety nie zobaczycie rodziny Torch, która wygrała w sondzie, bo usunąłem tą Simkę. Przepraszam ;(. Mam nadzieję, że się nie obrazicie. Przygotowałem za to dla Was kilka przydatnych informacji o eliksirach.  Pokolenia: Eliksiry:


 
W najnowszym czwartym już rozszerzeniu do The Sims 3 nasz Sim/Simka może odkrywać różnego rodzaju eliksiry. Jest nam do tego potrzebny Chemiczny Stół Laboratoryjny "Kataliza", który znajdziemy w następujących miejscach:
- Tryb kupowania (F2) -> Sortuj według pomieszczania -> Gabinet -> Zainteresowania i umiejętności.
bądź w:
- Tryb Kupowania (F2) -> Sortuj według przeznaczenia -> Rozrywka -> Zainteresowania i umiejętności.
Kosztuje on 1000 Simoleonów.

Aby nasz Sim/Simka zaczął/-ła odkrywać eliksiry klikamy na stół laboratoryjny i wybieramy opcję "Odkryj eliksir". Jeśli już nasz Sim/Simka jakiś wynalazł pojawia nam się komunikat w "chmurce" i możemy przyrządzić go jeszcze raz w dowolnym czasie, albo zacząć wynajdować nowy.
Niestety, ale czasami z naszych badań może nic nie wyjść, gdyż nasz Sim może zmieszać nie te mikstury co trzeba i "wybuchnie" (ale spokojnie nie Sim ;p). Otrzymujemy w tedy negatywny nastrójnik "Osmolony", podobnie jak w przypadku Wynalazczości.


Oto pełna lista wszystkich eliksirów:
 
Kliknij na powyższą miniaturę, albo tu, aby powiększyć.


Dzięki wynajdowaniu eliksirów nasz Sim/Simka rozwija umiejętność: Logika.

  Zakończenie:To na tyle! Jeszcze raz Was przepraszam, że nie możecie w tej notce oglądać rodziny Torch :(. W kolejnym poście postaram się dodać grafikę, albo coś innego ;p. Do napisania 8]!Pixelki  !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz