sobota, 21 maja 2011

142. Coraz bliżej premiery "Pokoleń"!


Autor: Domiiin  Data: 21.05.2011  Godzina: 10:54  Tytuł: 142.| Coraz bliżej premiery "Pokoleń"!  Polecam: The Sims 2 Dom nie do poznania
 
(c) Domiiin // Bierzesz? (c) + info!

Witajcie! Co u Was słychać, u mnie wszystko w porządku, tydzień minął bardzo fajnie itd.
Muszę troszkę nad gonić z pisaniem notek, ponieważ chciałbym, aby 150 post wypadł dokładnie w tedy kiedy planuję, na razie nie będę Was wtajemniczał dlaczego, powiem tylko tyle, że będzie w tedy na blogu małe "przyjęcie".
Już wkrótce zacznę także pracę nad nowy wakacyjnym, animowanym szablon :).

* * *

Coraz bliżej premiery "Pokoleń"!


W związku zbliżającą się premierą czwartego rozszerzenia The Sims 3, do sieci trafia co raz więcej informacji na ten temat, prawie codziennie dowiadujemy się czegoś nowego. Oto lista moim zdania najciekawszych nowinek z Simowego świata.


Nowe screeny!

Do sieci trafiła już nowa porcja screenów z "Pokoleń", oto one:

  
  
  
Screeny zostały opublikowane przez serwis GameSpot.com.
Jeśli chcesz obejrzeć więcej zdjęć zapraszam:


Romantyczna reputacja

Romantyczna reputacja jest nową "Pokoleniową" opcją, możemy o niej przeczytać w jednym z Materiałów EA Polska:


Sąsiedzi, a także inni Simowie mieszkający w mieście z pewnością zauważą każde nowe miłosne zauroczenie.

The Sims 3: Pokolenia sprawią, że Simom mieszkającym w mieście nie umknie twoja żadna randka,miłosne zauroczenie, a także publicznie okazywane uczucia.
- W zależności od tego, jak spędzasz czas, z kim i w jakich ilościach,mieszkańcy zbudują Ci twoją Romantyczną Reputację, która będzie miała ogromny wpływ na późniejsze podboje miłosne. Uważaj zatem, by nie zostać przyłapanym na zdradzie.
- Sim, który jest często widziany w romantycznych sytuacjach z jednym, konkretnym Simem, w oczach społeczeństwa będzie "Wierny", a nawet "Nieskończenie wierny", jeżeli przez długi czas będzie związany z jednym Simem.
- Simowie, którzy często są widziani w romantycznych sytuacjach z różnymi Simami lub co gorsza byli wcześniej przyłapani na zdradzie, będą uważani za"Oszustów" lub "Zdrajców" - w zależności od powagi przewinienia. Z taką opinią nie łatwo będzie znaleźć prawdziwą miłość w przyszłości.
-Simowie, którzy byli w wielu związkach w swoim życiu, mogą zostać nazwani miejscowym "Casanovą" lub "Don Juanem". Bara-bara z takim Simem wprowadzi Cię w dobry nastrój.
- By sprawdzić swoje romantyczne statystyki, możesz użyć nowej księgi wspomnień. Dowiesz się stamtąd w ilu związkach już byłeś, a nawet ile razy zdradziłeś.
- Simowie mają teraz także kilka nowych interakcji. Mogą m.in.: oskarżyć swojego partnera o zdradę, a także powiadomić swojego przyjaciela o tym, że widzieliśmy jego partnera w dwuznacznej sytuacji.
- O dobrą reputację trzeba się bardzo postarać, dbaj zatem o to, by jej nie zepsuć!


Jeżeli chcesz przeczytać cały artykuł to zapraszam:


Szkoły z internatem

O szkołach z internatem możemy przeczytać w kolejnym Materiale EA Polska:


Wysyłanie swoich Simów do szkół z internatem to nowa fajna opcja dostępna w The Sims 3: Pokolenia.Wyjazd do szkoły jest świetnym sposobem na urozmaicenie życia dziecka i sprawienie, że wyrośnie on na porządnego Sima. Jednak nic nie jest za darmo - rodzice muszą płacić za luksus wysłania swojej pociechy do prestiżowej szkoły. Jeśli jednak już się na to zdecydują i co miesiąc zich kieszeni zacznie znikać pokaźna sumka Simoleonów na ten cel, ich dzieci będą mogły zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności oraz rozwijać określone cechy, w zależności od wybranej szkoły.
Aby zapisać swoje potomstwo do szkoły z internatem, dorosły Sim musi uruchomić komputer lub skorzystać z telefonu. I nie ma obaw - dzieci przebywające w szkole z internatem nie zerwą zupełnie kontaktów z domem- raz na jakiś czas przyjadą w odwiedziny do swojej rodziny.Będąc w szkole Simowie nadal się starzeją - kiedy dotrą do końca pewnego okresu wiekowego, otrzymają końcowe oceny i jeśli będą chcieli pozostać w szkole, muszą się ponownie zapisać. Jeśli jednak uczeń jest gotów na powrót do domu, wróci on z nowymi umiejętnościami i cechami, które odzwierciedlą czas spędzony w szkole.


Jeżeli chcesz przeczytać cały artykuł to zapraszam:


Tylna część okładki "Pokoleń".

Do sieci trafiła już także tylna część okładki nowego dodatku w wersji angielskiej:

 

 
Serwis Simy.pl właśnie rozpoczął publikację screenów Trybu Tworzenia Sima z "Pokoleń".
Chcesz zobaczyć galerię? Kliknij na powyższy obrazek, albo TUTAJ!


Przypominam, że premiera czwartego rozszerzenia do The Sims 3 już 01.06.2011!


źródło informacji: WirtualneSimy.plSimy.plGameSpot.com.

* * *

To na tyle!
Kolejna notka - wkrótce!

Do napisania 8]!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz