wtorek, 20 lipca 2010

75. Rozdarcie w czasoprzestrzeni, Simka na konkurs, obrazki.

Cześć!

Tak jak mówiłem dzisiaj napiszę notkę, ale za nim przejdę do tematów, to chciałbym wam podziękować za przeszło 400 komentarzy (dokładniej 410) i za przeszło 9000 odwiedzin (dokładniej 9199).

* * *

Bardzo się zdziwiłem, kiedy moja simka. która jest strażakiem (strażaczką xd) dostała zlecenie rozdarcie w czasoprzestrzeni.

Fotka:

 .

* * *

A teraz screeny na konkurs organizowany na blogu: blog-o-wszystkim-i-sims-3 :

 

 

 

 

Simka nazywa się Karolina Tkaczyk, mieszka w mieście Twinbrook, jest bardzo Ambitną osobą, oprócz tego jest: histeryczką, kleptomanką, szalona i złośliwa. Bardzo często od swojego sąsiada przynosi różne obiekty, ostatnio zwinęła mu wannę. Jej pragnieniem życiowym jest zobaczenie ducha bogatej małżonki, czy tam męża, Karolina ma bardzo wielką sklerozę, lecz zaklęcia pamięta doskonale. Jej ulubioną potrawą jest stek z polędwicy wołowej, a muzyką klasyczna, zakochała się w jakże mrocznym i zimnym kolorze czarnym. Często ubiera na siebie ciuchy nie pasujące do siebie kolorystycznie.

W I etapie, trzeba było dać tylko simkę, więc dom zobaczycie wkrótce! Bardzo bym was prosił o głosy, które możecie oddawać na powyższym blogu od 23 lipca.

* * *


Obrazki; 3

 

 

 
 Bierzesz? (w co szczerze wątpię) (c) + informacja!

* * *

To look:

simsy3-i-love
Blog przeniesiony!

sims-sessions
 

zwierzaczki-i-madzia
 
 

oceny-magdaleny
 

simcenter
  .

Pod tą notką możecie zamówić:

20 reklamek, ale uwaga koszt: 2 komentarze (komentarz zgłoszeniowy liczy się jako 1).

* * *

Screen:

 

Obecnie pracuję nad FS (fotostory).
NN już wkrótce cierpliwości :).

Sul Sul!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz